Przedszkole Warszawa Rekrutacja

Rekrutacja jest to zawsze gorący okres dla rodziców, którzy gorączkowo starają się zapewnić swojemu dziecku naukę przedszkolną w najbardziej odpowiedniej placówce. Szczególnie w stolicy przedszkole Warszawa rekrutacja odznacza się olbrzymią konkurencyjnością, ze względu na bardzo szeroką ofertę placówek w mieście, zarówno tych państwowych jak i niepublicznych.

Nasze Radosne Przedszkole to jest placówką niepubliczną, która od lat cieszy się niesłabnącym wzięciem u rodziców maluchów z Warszawskiego Wilanowa. Olbrzymi wpływ na taką sytuację ma fakt, że rodzice których pociech miały już okazję uczęszczać do naszego przedszkola robią nam znakomitą reklamę rekomendując naszą placówkę rodzinie i znajomym. Jest nam zawsze bardzo miło gdy przychodzą do nas ”nowe” dzieci, których rodzice opowiadają nam, jak to ich znajomi (a więc również i w pewnym sensie nasi) w samych superlatywach wypowiadali się o naszej placówce, do której uczęszczało ich dziecko.

Niemniej nie tylko reklama szeptana decyduje o tym, że w przedszkole Warszawa rekrutacja zawsze przebiega w taki sposób, że mamy bardzo dużo chętnych. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta naszego przedszkola była bardzo atrakcyjna, tak aby zaspokoiła wymagania wszystkich zainteresowanych.

Szczegóły naszej oferty można znaleźć na naszej stronie internetowej, jednakże można też skontaktować się z nami w dowolny sposób, a nasi pracownicy udzielą wyczerpujących informacji na temat naszej placówki. Oczywiście standardem jest całodzienna opieka pedagogiczna, oraz realizacja programu dydaktycznego, zgodnie z wytycznymi MEN. Jednakże oferujemy znacznie więcej ponad standard: pracujemy z tablicami multimedialnymi, codziennie dzieci mają zajęcia z języka angielskiego, matematyki, logiki. Prowadzimy zajęcia rozwijające wyobraźnię i kreatywność, między innymi Healthy Academy – eko przedszkolak, zajęcia kulinarne, zajęcia rytmiczne, i wiele innych rodzajów zajęć. Po szczegóły odsyłamy na naszą stronę, chociażby TUTAJ >> aby dowiedzieć się więcej o programach oferowanych przez naszą placówkę.

Zapewniamy też inne atrakcje dla dzieci co bez wątpienia ma przełożenie na atrakcyjność naszej placówki w przedszkole Warszawa rekrutacja. Staramy się chociażby zapraszać ciekawych gości dla naszych przedszkolaków, organizujemy dla przedszkolaków koncerty muzyczne, wspólne celebrowanie świąt i urodzin.

Nasza „standardowa” oferta – czyli ta która zawiera się w czesnym – jest niezwykle bogata i zarówno nasze dzieci jak i ich rodzice bardzo ją sobie chwalą. Natomiast istnieje możliwość wykupienia dodatkowych zajęć, takich jak na przykład: zajęcia z piłkami, taniec, joga, robotyka, dodatkowy język angielski, język hiszpański, akrobatyka. Organizowane są też dodatkowo płatne wycieczki tematyczne.

Na atrakcyjność naszego przedszkola bez wątpienia wpływa także fakt, że oferujemy dyżury wieczorne i weekendowe, a także wakacyjne. Nasza placówka ma także własną, pyszną i zdrową kuchnię.

Tyle jeśli chodzi o naszą ofertę. Natomiast nie ma nic lepszego dla rodzica jak możliwość sprawdzenia z dzieckiem jak będzie mu się podobało w naszej placówce. W piątki organizujemy spotkanie adaptacyjne gdzie można przyjść niezobowiązująco, obejrzeć i porozmawiać, sprawdzić jak dziecko poczuje się w grupie i w naszej placówce.

Ostatecznie, dobre opinie rodziców dzieci uczęszczających do naszego przedszkola wynikają z zadowolenia dzieci. Serdecznie zapraszamy do zapisów milusińskich do Radosnego Przedszkola na ul. Vogla 9, na warszawskim Wilanowie.