Przedszkole Warszawa – Przedszkole Wilanów

Atrakcyjne zajęcia dla maluchów z Radosnego Przedszkola

Opracowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej program dydaktyczny urozmaicają atrakcyjne zajęcia dla maluchów z Radosnego Przedszkola. Dzięki nim pociecha może zdobyć wiele nowych umiejętności.

Przedszkole Warszawa zostało stworzone z myślą o dzieciach od 3 roku życia. To nie tylko placówka edukacyjna dla najmłodszych, ale również miejsce, w którym zdobywa się nowe umiejętności. Zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko rozwijało swoje pasje, a także uzyskiwało nowe doświadczenia? Zapisz je do naszego Radosnego Przedszkola! Proponujemy urozmaicony harmonogram zajęć, dopasowany do wieku konkretnej grupy przedszkolnej. W ramach prowadzonych przez nas ćwiczeń, Twoje dziecko może nauczyć się szybkiego liczenia w pamięci, podstaw algebry lub też prawidłowego rozpoznawania kształtów i podobieństw pomiędzy poszczególnymi przedmiotami. Prowadzone przez nas przedszkole Warszawa jest idealnym miejscem, w którym pociecha będzie mogła nie tylko spędzić czas na zabawie ze swoimi rówieśnikami, ale również uczestniczyć w różnego typu pasjonujących zajęciach, pogłębiających jej rozwój intelektualny czy ruchowy.

Atrakcyjne zajęcia dla maluchów z radosnego przedszkola – dodatkowe wsparcie w rozwoju kilkulatków

Dzieci ze stworzonej przez nas placówki, jaką jest przedszkole Warszawa, biorą udział w przeróżnych zajęciach dodatkowych, opracowanych przy udziale specjalistów z zakresu psychologii, pedagogiki czy logopedii. Oprócz podstawowego programu, oferujemy także atrakcyjne zajęcia językowe, dzięki którym Twoja pociecha będzie mogła nauczyć się czytać bajki, a także wymyślać rymowanki i zgadywanki. To świetne ćwiczenia na pogłębianie kompetencji językowych, naukę prawidłowego wypowiadania się, a także pobudzanie kreatywności i wyobraźni. Zajęcia językowe, prowadzone w miejscu, którym jest stworzone przez nas przedszkole Warszawa, mogą także wspomagać prawidłowy rozwój aparatu mowy i być częścią specjalistycznej terapii dzieci zagrożonych wadami mowy. Stworzone przez nas dodatkowe zajęcia są przygotowywane z myślą o dzieciach w różnym wieku, które mogą mieć problemy rozwojowe. Podstawą działań każdego zatrudnionego przez nas nauczyciela, jest przede wszystkim współpraca z dzieckiem, oparta na zajęciach kojarzących mu się z przyjemnymi wydarzeniami.

Bogata oferta zajęć dla przedszkolaków – pogłębianie zdolności dziecka

Prowadzone przez nas przedszkole Warszawa jest specjalistyczną placówką edukacyjną, w której skupiamy się  na indywidualnych potrzebach każdego dziecka. Maluch uczestniczący w zorganizowanych przez nas zajęciach dodatkowych, może nie tylko rozwijać swoje pasje, ale także pogłębiać zdolności. Pomagamy każdemu dziecku w dbaniu o jego samorozwój. W ramach organizowanych zajęć polecamy zabawy, w których maluchy poznają symbole numeryczne czy kształty. Proponujemy ćwiczenia, w których zachodzi konieczność posługiwania się liczbami, a także klasyfikowania, rozróżniania wielkości czy kształtów. Stworzone przez nas przedszkole Warszawa organizuje fascynujące zabawy z zakresu algebry i geometrii. To świetny wstęp do późniejszej edukacji w szkole podstawowej. Prowadzimy dodatkowe zajęcia matematyczne i odkrywamy talenty matematyczne u naszych podopiecznych. Dzięki naszym staraniom Twoje dziecko będzie prawidłowo posługiwać się językiem ojczystym i podstawowymi zagadnieniami matematycznymi, co z pewnością pomoże mu w późniejszym kształceniu się w ramach programów nauczania, obowiązujących w szkołach podstawowych. Przedszkole Warszawa jest miejscem, w którym Twoja pociecha będzie mogła przeżyć fascynującą przygodę, polegającą na pokonywaniu barier językowych, a także rozwiązywaniu interesujących zagadek matematycznych.

Zajęcia dodatkowe, opracowane z myślą o potrzebach wszystkich podopiecznych, uczęszczających do placówki, którą jest przedszkole Warszawa, stanowią bardzo atrakcyjną ofertę. Można potraktować je jako uzupełnienie podstawowego programu dydaktycznego, zatwierdzonego przez MEN.