Przedszkole Warszawa – Radosne Przedszkole

Radosne Przedszkole to placówka która ma mocną pozycję na mapie przedszkoli warszawskich w dzielnicy Wilanów. Od lat dokładamy wszelkich starań aby w każdym aspekcie nasze przedszkole było na najwyższym możliwym poziomie, a także aby było miejscem z którym nasi podopieczni się utożsamiają i z przyjemnością do niego uczęszczają.

Na wspomniane wyżej starania składają się inwestycje w wiedzę i profesjonalizm naszej kadry, w wyposażenie i urządzenie naszego budynku przedszkolnego, po odpowiedni dobór pracowników. Pomimo, iż zatrudniamy panie nauczycielki wyłącznie z przygotowaniem pedagogicznym które lubią swoją pracę i kochają dzieci, to wychodzimy z założenia, że nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej. I właśnie to jest przyczyną, że cały czas się szkolimy, aktualizujemy wiedzę, zdobywamy nowe umiejętności. I choć w kategorii Przedszkole Warszawa nasze nauczycielki są na pewno jednymi z najlepszych w stolicy i są obiektem pozytywnej zazdrości innych placówek, to z każdym rokiem stają się jeszcze lepsze właśnie poprzez ambicję aby ciągle się rozwijać.

Inwestycje w ludzi są najważniejsze w każdym rodzaju działalności, nie inaczej jest właśnie w branży Przedszkole Warszawa. Dobrą kadrę rodzice i dzieci wyczuwają instynktownie, na podstawie zadowolenia dziecka, zaangażowania w zajęcia, merytorycznego podejścia do stawianych przed nauczycielem zagadnień, rozwoju maluchów bo przecież taka jest rola przedszkola. Dobra kadra jest zdecydowanie najważniejszym czynnikiem decydującym o sukcesie i renomie przedszkola, ale tutaj należy również podkreślić, że kadra to nie tylko nauczyciele. To również pomoce przedszkolne, pracownicy administracyjni, pracownicy kuchni i wszyscy inni ludzie współtworzący codzienność placówki.

Placówki przedszkole Warszawa są ogólnie na bardzo wysokim poziomie, jako że konkurencja jest spora a samo miasto największe w Polsce, co się oczywiście wiąże z kolei z faktem największej koncentracji wysokiej jakości kadry. Ale nawet w tak wymagającym środowisku możemy bez przesadnej skromności stwierdzić, że Radosne Przedszkole pozytywnie wyróżnia się na tle konkurencji.

Pozostałe aspekty które należy brać pod uwagę przy ocenie naszej placówki są również na bardzo wysokim poziomie. Jeżeli chodzi o wyposażenie i infrastrukturę przedszkola cały czas inwestujemy aby było u nas jak najbardziej pro-edukacyjnie i przyjaźnie dla dzieci. Nasz plac zabaw wyposażony jest w masę zjeżdżalni, domków, huśtawek i różnego rodzaju zabawek, które oprócz dobrej zabawy mają wspomagać rozwój psychoruchowy „naszych” dzieci. Również w salach zabawowych wewnątrz budynku dysponujemy wieloma nowoczesnymi zabawkami edukacyjnymi.

Zarówno wnętrze budynku jak i teren wokół przedszkola pomyślany jest tak, aby zapewnić dzieciom maksymalne niebezpieczeństwo. Usuwamy wszelkie niebezpieczne elementy otoczenia które mogłyby potencjalnie wyrządzić jakąkolwiek krzywdę dzieciom, zabezpieczamy progi, schody i inne fizyczne przeszkody.

Radosne Przedszkole przywiązuje także olbrzymią rolę do kontaktu z rodzicami, na bieżąco informujemy opiekunów dzieci o wszystkim co istotne za pomocą aplikacji mobilnej. Staramy się być także dostępni dla rodziców zarówno w kontakcie telefonicznym jak i w kontakcie osobistym. Udzielamy wyczerpujących informacji na każde zapytanie od rodziców.

Przedszkole Warszawa – Radosne Przedszkole Wilanów – to placówka której bez obaw mieszkańcy stolicy powierzają swoje dzieci, mając świadomość, że oddają dziecko w dobre ręce, gdzie dziecko będzie się dobrze bawić i wspaniale rozwijać.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie znajdą Państwo więcej informacji na temat Radosnego Przedszkola.