Dobre Przedszkole Warszawa

Dobre przedszkole Warszawa

Jak przedszkole może się pozytywnie wyróżnić w dzisiejszych czasach? W jaki sposób sprawić, by było ocenianie lepiej niż inne przedszkola? Jak sprawić, aby przedszkolaki i ich rodzice byli maksymalnie zadowolenie z usług jakie świadczymy?

Są to kwestie, nad którymi pracujemy od lat i wdrażamy dziesiątki, jeśli nie setki rozwiązań, aby być coraz lepszym tym co robimy. Inspiracji dla naszych działań szukamy wszędzie: słuchamy naszych małych podopiecznych którzy przekazują nam cenne wskazówki. Rozmawiamy z rodzicami, dla których kolosalną różnicę w ocenie placówki może zrobić pozornie drobna i niewiele kosztująca modyfikacja. Podpatrujemy konkurencję. Przeczesujemy internet. Uczęszczamy w różnego rodzaju szkoleniach i seminariach, w tym online, bo takie mamy wspaniałe czasy, że wiedzę można chłonąć nie wychodząc z biura czy też domu. Urządzamy wewnątrz przedszkolną burzę mózgów i często z tych dyskusji i rozważań rodzą się wspaniałe pomysły.

Od dawna wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach – trzeba starać się dopracować każdy szczegół do maksimum, żeby osiągnąć perfekcję. Nie można osiąść na laurach, nie można stwierdzić że któraś z kwestii jest definitywnie zamknięta i doskonale dopracowana. Nawet jeśli osiągamy w czymś doskonałe rezultaty, czy świetne recenzje od rodziców – trzeba myśleć jak to zrobić, zorganizować jeszcze lepiej – tak działa wolny rynek, tak działa zatroskany szef firmy.

Nasze przedszkole – Radosne Przedszkole – jest placówką niepubliczną, więc jest, było nie było, firmą rywalizującą na wolnym rynku. Nie skarżymy się, wręcz przeciwnie – na rywalizacji wychodzimy bardzo dobrze, zarówno my, jak i nasi podopieczni. Chcemy być zawsze jeszcze lepsi, mieć jeszcze lepszą ofertę niż do tej pory.

Przede wszystkim jednak kochamy to co robimy, kochamy nasze dzieci, uwielbiamy patrzeć jak się rozwijają mając świadomość, że się do tego w znacznym stopniu przyczyniliśmy. Staramy się odpłacić rodzicom z całej siły za zaufanie jakie nam okazali, wspólnie z nimi dzielimy radości i troski, staramy się pomóc rozwiązać nieuchronnie pojawiające się problemy wychowawcze. Wszak niejednokrotnie w tygodniu pracy dzieci spędzają w naszej placówce więcej czasu niż w domu, oczywiście wyjąwszy czas spoczynek nocny. Jest to zupełnie normalne, rodzince muszą zarabiać i realizować się na innych polach, mając komfort psychiczny i świadomość, że ich dzieci są w dobrych rękach – bezpiecznie bawiąc się i chłonąc coraz to nowe doświadczenia.

Nasza placówka – Radosne Przedszkole na warszawskim Wilanowie – nie mamy cienia wątpliwości, może nosić dumne miano: Dobre przedszkole Warszawa. Dobre, przez duże „D”. Tak, macie Państwo rację, nie jesteśmy w przypadku tej opinii jakoś szczególnie skromni. Ale mamy ku temu powody, i w dalszej części je przedstawimy.

Radosne Przedszkole – dowiedz się o nas więcej

Oczywiście – siłą rzeczy jesteśmy subiektywni, ale jesteśmy w stanie spojrzeć na oferowane przez nas usługi maksymalnie jak to możliwe (dokonując samooceny) obiektywnie. Jak wspomnieliśmy wyżej, doskonale zdajemy sobie sprawę, że trzeba dopracować na jak najwyższym poziomie każdy szczegół, aby przebić konkurencję. I tak dokładnie robimy. Poniżej pokrótce przedstawiamy nasze dopracowane „na maks” atuty:

  • Wszechstronne, zindywidualizowane i zróżnicowane podejście do każdego dziecka. I nie jest to pusty slogan, tylko nasz sposób działania, co mogą potwierdzić setki rodziców których dzieci uczęszczały bądź uczęszczają do naszego przedszkola. Właśnie dlatego oprócz realizacji programu dydaktycznego rekomendowanego przez MEN wdrażamy z powodzeniem równoległy program autorski. Obejmuje on takie dziedziny jak: gimnastyka w rytm muzyki, zajęcia „obywatel świata”, zajęcia „zdrowy przedszkolak”, zajęcia artystyczna – sensoplastyka, zajęcia teatralne, zajęcia savoir vivre.
   Po szczegóły odsyłamy do naszej strony internetowej, pod link:
   https://www.radosne-przedszkole.pl/program/#program-autorski
   Ale to nie koniec. Ponad to, co zostało napisane powyżej, dbamy aby dzieci cały czas uczyły się czegoś nowego, aby – potocznie mówiąc – się nie nudziły. Dajemy dziecku duża autonomię, staramy się dawać maluchom poczucie, że mają wpływ i uczestniczą w szeroko rozumianym „życiu przedszkola”.
  • Wykwalifikowany personel z najwyższej półki. I tutaj ponownie – nie jest to slogan a najprawdziwsza prawda i rzeczywistość. Zatrudnione u nas nauczycielki i panie pomagające muszą spełniać restrykcyjne wymagania które sami sobie celowo narzuciliśmy. Możecie mieć państwo pewność, że personel Radosnego Przedszkola to najwyższej klasy fachowcy- wykwalifikowani, z doświadczeniem, kochający dzieci i mający do nich odpowiednie nastawienie. Ponadto doskonały rozwój na każdej płaszczyźnie naszych milusińskich, a także sympatia jaką darzą nasze panie jest dla naszego personelu najlepszą rekomendacją.
  • Kuchnia – u nas oczywiście własna! Z przecudowną kucharką panią Dorotką której zazdrości nam cała Warszawa, Unia Europejska i ONZ ! 🙂 Potrawy są zbilansowane, zdrowe i smaczne. Dostosowane do diety każdego malucha, uwzględniające wykluczenia. Wszystko przygotowane ze starannie dobranych, świeżych składników, gotowane na miejscu.

Brzmi dobrze? A moglibyśmy tak długo wymieniać nasze zalety, i nasze rekomendacje. Najlepszymi są nasi „absolwenci” którzy nawet po latach chętnie wspominają naszą placówkę. Rodzice też są bardzo zadowoleni, czemu dają wyraz zarówno osobiście, jak i wystawiając nam pochlebne opinie w internecie.

Moglibyśmy wspomnieć o szczegółowo zaplanowanym i urządzonym placu zabaw – który ma stymulować wielowątkowo rozwój dzieci i zapewniać im maksymalne bezpieczeństwo. Moglibyśmy się rozwodzić o naszych częstych gościach którzy swoimi występami, opowiadaniami, przedstawieniami ubogacają rozwój dzieci i sprawiają im niebywałą frajdę. O częstych spacerach i odwiedzinach w różnych miejscach Wilanowa i Warszawy. O nowatorskich interaktywnych rozwiązaniach w przedszkolu, o nowoczesnymi a zarazem przytulnym urządzeniu wnętrz naszego przedszkola.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego lub mailowego, do odwiedzania naszej strony WWW czy naszego przedszkolnego Facebooka. Dowiedzą się Państwo o nas każdego szczegółu, a nawet więcej, odpowiemy na każde pytanie.